11.02.2014

Зріст цін на товари торкнувся і Львову

У зв’язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку в Україні, у Львові зростуть ціни на різну продукцію, що постачається в Україну з-за кордону. Нещодавно відбулося проведення переоцінки товарів в одному із відомих торгових центрів Львова, яке ще раз підтвердило тенденцію до збільшення вартості імпортних товарів. Проте подорожчання торкнулося не лише закордонної, а і вітчизняної продукції. Про це повідомляють радіостанції та інтернет-телебачення Львова.

Після переоцінки товарів у продуктових магазинах, стало помітним збільшення цін на імпортні фрукти, що було одним із найбільш різких стрибків його вартості за рік. Насамперед зросла ціна на яблука, банани та лимони.

За даними моніторингу цін, ріст цін не пошириться на хліб та молоко, що є досить важливим в умовах сучасної економіки. Інспекція з моніторингу не має впливу на вартість більшості товарів, тому дорожчати будуть як імпортні, так і українські продукти. Про це повідомляє телевізійна служба новин.

У зв’язку з падінням курсу гривні в Україні відбувається також подорожчання транспортних засобів та електротехніки. У деяких магазинах електроніки раніше передбачався курс з розрахунку 9 гривень за долар. Тому зростання цін тут не було новизною.

Як повідомляє сайт Finance.ua, вартість імпортних автомобілів підвищилась в декілька разів, останнього разу показник зросту сягнув позначки на 3-5%. Проте це не заважає деяким торговцям продавати іномарки за цінами 2013 року.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*