18.03.2014

Зміни, яких прагне Андрій Садовий

Андрій Садовий – міський голова Львову – під час виступу заявив, що, на його думку, право зберігати кошти у державних банках України має надаватися усім містам. Також, за словами мера, Архбудконтроль, ДАІ та Муніципальна міліція має бути підпорядкована містам. Про це сповістила прес-служба ЛМР. Нарада, присвячена реформуванню місцевого самоврядування у Львові, відбулася на минулому тижні.

Андрій Садовий публічно представив власні пропозиції з приводу змін у роботі міської ради, які необхідно зробити першочергово. І таких змін, за його словами, має відбутися досить багато. Прохання надати містам право тримати кошти у державних банках України, а не в казначействі, стоїть, на думку Андрія Садового, на першому місці. Оскільки на даний час гроші, що знаходяться на зберіганні у казначействі, витрачаються невідомо на які потреби. Ті міста України, чиї кошти знаходяться на рахунках, не можуть їх використовувати за власними потребами.

На сьогоднішній день казначейство заблокувало гроші у сумі майже 52 млн грн. і влада не може зробити жодної необхідної виплати. Також невідкладного рішення потребує питання щодо підпорядкування Муніципальної міліції містам. На думку міського голови, місту також мають підпорядкуватися ДАІ та Архбудконтроль. Він вважає, що колишню практику з цього приводу треба повернути. Буде набагато краще, якщо всі дозволи на будівництво будуть надаватися саме міською владою, яка співпрацює із людьми та володіє необхідною документацією.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*