18.03.2014

Злодію, який вкрав у жінки телефон, далеко втекти не вдалося

17 березня у Львові стався грабіж. Жінка пізно ввечері завітала із заявою до чергових Залізничного районного відділу міліції та розповіла про те, що трапилося. За словами потерпілої, під час поїздки маршрутним таксі, невідомий чоловік нишком проникнув до її сумки та поцупив дорогий мобільний телефон, який, як розповідає жінка, коштував їй більше ніж дві тисячі гривень. Про це проінформувала журналістів прес-служба міського управління міліції Львову.

У той же вечір працівниками карного розшуку Львівського міського управління міліції під час чергування був помічений молодий чоловік із дуже дивною поведінкою, що зацікавила міліціянтів. Вони спостерігали за підозрілим паротязі декількох хвилин і прийшли до висновку, що чоловік приглядяється до сумок, кишень та пакетів перехожих, що чекали транспорту на автобусній зупинці. Одна дівчина вела розмову по мобільному телефону, після чого поклала телефон у сумку та зайшла в переповнене маршрутне таксі. Чоловік тим часом направився за нею. За словами начальника оперативно-пошукового сектору Львівського міського управління міліції Андрія Гребінки, працівниками швидко було прийняте рішення прослідкувати за підозрілим чоловіком, оскільки вони були майже впевнені, що його метою є викрадення чужого майна.

Міліціянти не здивувалися, коли підозріла особа вийшла із транспортного засобу вже з чужим майном. Особа грабіжника була виявлена в той же день. Як з’ясувалося, це був місцевий безробітний 27 років. У грабіжника було вилучено вкрадений телефон Samsung Galaxy. Кримінальне провадження за статтею 185 КК України вже було відкрито. Максимально грабіжник може отримати три роки у місці позбавлення свободи.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*