08.08.2013

Зізнання екс-митника у розстрілі коней на Львівщині

Екс-митник, який розстріляв на Львівщині коней, визнав свою провину. Василь Підганяк обіцяв навіть людям виплатити компенсацію за вбитих і поранених скакунів.

У селі Гусаків на Львівщині місцеві жителі вже підраховують суму компенсації. Тільки за найскромнішими підрахунками 51-річний Василь Підганяк, колишній працівник митної служби, повинен виплатити 40 тисяч гривень за п’ять загиблих від його рук коней.

Нагадаємо, неприємна подія сталася тиждень тому, коли місцевий підприємець, побачивши, що на полі пасуться коні, схопив рушницю і почав палити по тваринам. В результаті поранив 16 скакунів, троє з яких загинули на місці, а двоє — померли пізніше.

І хоч сам Василь Підганяк, який вважається в селі місцевим олігархом, свою провину весь цей час не визнавав, але сьогодні зібрав своїх односельців у сільраді і зізнався в тому, що все-таки він стріляв по конях.

— Ми дуже здивувалися таким його словами, — розповіла мешканка села Любов Терендій. — Правда, на зустрічі з людьми поводився зухвало, говорив зверхньо. Тим не менш, обіцяв виплатити нам всі гроші, які витратили на лікування тварин. А тим, хто втратив коней — повну вартість скакуна.

— Як ви думаєте, чому Василь Підганяк таки визнав свою провину?

— На нього натиснули чиновники з Мостиської райгоссадміністраціі, — стверджує жінка. — Справа в тому, що Василь у селі має бар, пекарню, багато землі. А останнім часом Підганяк взагалі уявив себе місцевим паном, робив що хотів. Ось і нагадали Підганяку його місце.

А тим часом, після всіх необхідних експертиз, в міліції встановили, що по конях стріляли з малокаліберної зброї.

— Поки що встановлюємо, кому це зброя належала, — заявила керівник прес-служби УМВС України у Львівській області Світлана Добровольська.

Нагадаємо, у Василя Підганяка вогнепальну зброю так і не знайшли.

1 ком.

  1. Євген Ковальов

    Коні не винні, але їх немає. Та й історія із стріляниною не зрозуміла. Щось тут не так.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*