04.03.2015

Зір – те що подарувала нам природа.

Зараз, коли люди більше всього звертають увагу на матеріальні цінності здоров`я людини відійшло на другий план. Ми дуже рідко замислюємось над тим даром, який нам дістався безкоштовно, а саме про зір. Зір – це цінність яку важко переоцінити, за допомогою нього ми отримуємо від оточуючого нас світу важливу інформацію. Саме зір разом із іншими відчуттями відіграє основну роль у формуванні особистості дитини. Проблеми із зором зараз як ніколи актуальні. Адже наші очі постійно напружені. Основними причинами його порушення є вплив на сітківку ока зображень дисплеїв комп’ютерів, мобільних телефонів, телевізорів та іншої візуальної техніки та продукції. Наші очі постійно перегружені і практично не мають відпочинку. В світі, де повним ходом іде індустріалізація та технологічний розвиток людина позбавляє свої найважливіші органи візуалізації відпочинку, адже спимо ми так само менше встановленої норми 7-8 годин на добу. Тому немає нічого дивного в тому, що зір більшості людей погіршується швидкими темпами.

Самим небезпечним захворюванням серед очних хвороб є глаукома, адже більшість стадій її розвитку протікає безсимптомно. Про цей факт варто згадати, адже 6 березня весь світ відмічає день боротьби з глаукомою. На даний момент єдиним способом раннього виявлення цього захворювання є тонометрія, тобто замір внутрішньо-очного тиску.

Тиск в оці у період усього життя має залишатись незмінним, та знаходитись у межах 18-26 мм ртутного стовпчика. Виявити подібні зміни може лише лікар-окуліст. Зменшити очний тиск можливо приймаючи спеціальні фармакологічні препарати, які вам і має підібрати офтальмолог у випадку виявлення захворювання. Як що тис в оці буде знаходитись на рівні 30 чи більше мм рт. ст. око може перестати повністю бачити усього лише за 3 роки. Тобто людина може стати сліпою. Для лікування подібного захворювання крім медикаментозного використовуються новітні технології, які у Львові є. Тобто глаукома – це ще не вирок. Направити вас на лікування може ваш лікар-офтальмолог.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*