21.03.2014

Журналісти починають досліджувати кандидатуру Андрія Карпінця

Станом на сьогоднішній день Львівська область досі не має головного міліціонера. На даний момент в регіоні на вакантну посаду є лише один кандидат, а саме Андрій Карпінець. До речі, цей громадянин це заступником керівника УМВС, тобто добре знається на «кухні». Без свого голови відомство працює протягом місяця. Останнім очільником був Олександр Рудяк, але після зміни влади він написав заяву про звільнення за власним бажанням.

Ходили чутки, що його послідовником може стати Василь Пісний. Але у цього чоловіка не дуже добра репутація у Львові. Згідно з даними, він 5 місяців пробув у СІЗО через підозри у рекеті. Напевне Пісний і сам не захоче світитися, тому він керує справами Департаменту державної служби боротьби з економічними злочинами. Після подій на Майдані влада зрозуміла, що думку громади потрібно поважати. Пройшов вже місяць, а ніхто так і не може запропонувати гідного кандидата. Як наслідок, в МВС був розпочатий конкурс вакансій.

Це не означає, що у громади ніхто не питатиме про призначення. Спеціальна робоча група проведе дослідження біографії потенційного посадовця сумісно з Люстраційним комітетом. Ніхто точно не може сказати, наскільки ефективним буде проект, запроваджений Арсеном Аваковим. Не дивлячись на чималий ажіотаж, є велика вірогідність того, що головним міліціонером області стане Андрій Карпінець.

Журналісти довідались, що кандидат є справжнім власником готельного комплексу «Варшава», котрий знаходиться у передмісті Львова. Окрім того, частину доходів йому приносить компанія «Ярослав-Транс», це підприємство займається ремонтом вантажівок та автобусів. Ще у нього у володінні є туристична фірма. Говорять, що пана Карпінця свого часу на посаду голови управління МВС рекомендував сам Олег Сало. Чесно кажучи, такі асоціації не дуже подобаються громаді.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*