03.02.2014

Живий прапор об’днав Захід, Схід та Південь

Говорять, що на сьогоднішній день в Україні спостерігається поступовий розкол держави. Мало того, за словами прихильників чинної влади, його ініціаторами є мешканці західної частини країни. Але львів’яни напередодні довели, що вони вірять в єдину Україну та не хочуть розділення території. У неділю на головній площі міста відбувся мітинг, котрий передбачав звернення до мешканців Сходу та Півдня. Це був флешмоб, організований в якості знака солідарності. Таким чином містяни показали, що думками вони з Донбасом. Адже переважна більшість мешканців саме цього регіону сьогодні говорять про розкол.

Участь в заході взяли близько 50 чоловік. Усі вони вкупі на площі ринок створили прапор України. Методика дуже проста, громадянам просто потрібно було стати у вірному порядку та держати папір синього чи жовтого кольору. В результаті їм вдалось створили живий прапор нашої країни. За словами активістів, ця акція спрямована на те, аби довести усім політичним опонентам, що Захід поважає думку Сходу та Півдня. Адже мешканцям цих регіонів сьогодні теж несолодко. «Здіймання» прапору супроводжувалось викрикуванням лозунгів, таких як «Одна батьківщина, одна родина!», «Схід, ми з вами!» та «Тримаймось, не здаваймось».

Львівські активісти вважають, що годі вже сидіти на місці та слухати балачки про розкол країни. Адже сьогодні кажуть, що між Заходом та Сходом є велика різниця. На думку мешканців нашого міста, настав той самий час, коли всі українці мають об’єднатись задля досягнення спільної мети. Адже країна має майбутнє лише у тому випадку, коли усі мешканці з повагою відносяться один до одного. До речі, акція дещо мала і політичний характер. На думку учасників флешмобу, у балачках про розкол України винна чинна влада, тому львів’яни висловили їй протест.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*