12.02.2014

Завтрашній страйк покаже відношення мерії до львівської громади

На думку громади, завтрашній всеукраїнський страйк дасть відповідь народу на всі запитання, щодо легітимності львівської міської влади. Такої думки також дотримується представник Штабу національного спротиву Андрій Соколов. За його словами, працівники місцевих адміністративних будівель постійно наголошують на своїй підтримці Майдану. Тому завтра, 13 лютого, у них буде можливість на справі довести, що вони прагнуть бути з народом. За словами Соколова, у пресі пан Садовий часто говорить про нинішню ситуацію в Україні і дає масу обіцянок, а сам не виконує їх.

Згідно зі статистикою Штабу національного спротиву, частіше всього посадовці відмовляються від участі у страйку через те, що вони мають статус держслужбовців. Та за словами координатора, це не вагомий аргумент, адже участь у заходах політичного характеру також беруть працівники оздоровчої та освітньої галузей. Тому, судячи логіці державних службовців, лікарі та вчителі теж порушують норми трудового законодавства. Андрій Соколов зазначає, що завтрашній страйк краще розповість про думки представників місцевої влади, ніж будь-який аналітик.

Координатор Штабу нагадує про дію Європейської Хартії. Згідно цій постанові, кожен громадянин, незалежного від свого статусу, має право страйкувати, навіть співробітник правоохоронних органів. За словами Соколова, метою проведення даного заходу є сприяння збереження конституційного права кожного українця на протест. Адже згідно з чинним законодавством, усі мітингувальники формально порушують закон. Координатор вважає, що бездіяльність громади ні до чого хорошого не призведе. Адже тільки народ, а не влада, може змінити життя України. Андрій Соколов пообіцяв, що буде пильнувати за присутністю на мітингу представників місцевого самоврядування.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*