04.11.2013

Завершився сезон літніх майданчиків

З першого листопада літні майданчики повинні бути ліквідовані із вулиць Львова. Однак ресторатори не поспішають їх демонтовувати.

Відвідувачі ще відпочивають на літніх майданчиках, деякі кафе орієнтуються по погоді. Кажуть, що на вулиці трохи потепліло і зняття майданчику відкладають. В інших закладах демонтовувати їх навіть не збираються. Планують продовжити договір із міською радою ще й на зиму.

Договори на зиму і справді укладають, проте в особливих випадках — коли літній майданчик розміщений поза пішохідним ареалом, не перешкоджає транспортним потокам, не здійснює перешкоди у прибиранні сміття та збиранні снігу в зимовий період.

Однак є заклади, де майданчики вже починають усувати. Тут вважають, що краще пожертвувати додатковими доходами, аніж вплутуватися у судові тяганини.

Натомість відвідувачі закладів вуличного харчування не хочуть, аби літні майданчики зносили вже зараз. Аргументують своє бажання тим, що при гарній погоді приємно посидіти на майданчику з чашечкою кави, а також для курців, так як у громадському приміщенні курити не можна — це ідеальний варіант.

Деякі львів’яни тішаться, що літні тераси зникнуть.

Чи усі майданчики зносять вчасно, стежать у райдержадміністрації та адміністративно-технічному управлінні. У випадку, коли літній майданчик не демонтований інженер подає вимогу усунути це порушення в короткий термін. І після того, як порушення раптом буде не усунене, буде складений протокол про адміністративне правопорушення.

Порушникам загрожує штраф 850 — 1700 грн. Однак процедуру покарання у Львові часто затягують.

Юристи розповідають, що є дуже багато випадків, коли самими працівниками львівської міської ради, галицької адміністрації, іншими районними адміністраціями подаються неналежні позови: до неналежних відповідачів, до людей, які не мають жодного відношення до того літнього майданчика, неналежні докази до справи. Потім встановлюється час для того, щоб належний відповідач був залучений до справи.

Минулого року за невчасний демонтаж літніх терас міська рада покарала більше 50 рестораторів.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*