11.02.2014

Затори у Львові триватимуть до перемоги Майдану

Активісти Євромайдану запевняють, що вони не збираються прибирати барикади з приміщення облдержадміністрації. За їх словами, вони стоятимуть тут до кінця, а саме до перемоги над чинною владою. Люди поважають позицію своїх прибічників, але в той же час висловлюють незадоволення від ситуації на дорогах. За словами водіїв, після блокування будівлі ОДА їм доводиться чимало часу проводити у заторах. Протягом останніх трьох тижнів спостерігається сповільнений рух транспорту на вулиці Винниченка. До того ж, на цій ділянці більше бочок, аніж самих людей.

Активісти розуміють, що водії незадоволені, тому прохають у них вибачення. Але, на їх думку, блокування роботи ОДА в сьогоднішніх умовах є корисним для нашої області. Тим паче, що охорона не ставить на меті перешкоджати руху транспортних засобів. Мітингувальники просто не хочуть пускати на роботу працівників адміністративної будівлі. Охоронці визнають, що барикада має не дуже привабливий зовнішній вигляд.

Поки вулиця Винниченка залишається заблокованою, спостерігається неприємна ситуація на Підвальній. Саме тут в годину-пік утворюються чисельні затори. Через політичні події тут накопичується більше сотні машин, звичайно, громада не може бути задоволена від такого явища. Переважна більшість водіїв – це ті люди, які б могли скоротити шлях повз вулицю Винниченка.

Чинна охорона ОДА стверджує, що мешканцям Львова доведеться потерпіти, адже до перемоги ніхто відчиняти «ворота» не збирається. За словами активістів, барикади будуть ліквідовані лише після того, як влада виконає усі вимоги Майдану. Також самооборона не збирається поступатися територією ті тушкам та іншим провокаторам.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*