30.01.2014

Заступник губернатора добудує бізнес-центр у цьому році

Заступник губернатора Володимир Губицький разом зі своїми партнерами Олегом Шуптарем та Андрієм Харачком відчинить у Львові бізнес-центр «Липинський». Нещодавно спілка товаришів отримала у своє розпорядження відповідне свідоцтво на знак для товарів та послуг “International business center “Lypynskyi”, воно дозволяє будування споруди. Якщо вірити офіційному сайту комплексу, то його експлуатація розпочнеться вже в цьому році. Згідно з планами, у приміщенні центру будуть функціонувати заклади харчування, крамниці, конференц-зали, підземний паркінг, хімчистка та ділові офіси. Ця будівля у своїй галузі стане одною з найбільших в Україні, її висота сягатиме позначки 9 поверхів. Площа такої споруди складатиме орієнтовано 21 тисячу квадратних метрів.
Варто зазначити, що «Липинський» є єдиним у Львові бізнес-центром, котрий відповідатиме усім міжнародним вимогам. У свідоцтві вказано, що цей заклад має стандарт класу В+. Споруда ще до кінця не збудована, а керівництво вже пропонує компаніям офіси. До речі, для ділових кімнат була виділена площа 12 665 квадратних метрів, про це йдеться на сайті «Липинського». Він готовий надати приміщення в оренду як вітчизняним, так і іноземним компаніям.

Усю інформацію щодо досягнення домовленостей можна дізнатись на офіційному сайті. Що стосується Володимира Губицького, то він є керівником ТОВ «Пам‘ять». До речі, згідно з офіційної інформацією, наданою управлінням Мінстерства доходів, за підсумками 2012 року прибутку заступника керівника губернатора склав 710,8 тисячі гривень.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*