23.09.2014

Запланована новітня реформа системи кримінальної юстиції Львівської області стосовно неповнолітніх.

23 вересня у приміщенні Львівської ОДА відбулось обговорення проекту реформування системи кримінальної юстиції стосовно неповнолітніх громадян України в Львівській області. Даний проект працює завдяки підтримці Канадського уряду вже п’ять років.

Проект працює разом із органами самоврядування, органами судової влади та органами центральної влади. То ж всі ці органи разом сприяють створенню та розробці ефективної моделі кримінальної юстиції щодо неповнолітніх громадян України.

Данні моделі сприяють та організовують роботу між добровольчими, скаутськими організаціями та кримінальною міліцією, а також сприяють проведенню виховної роботи із учнями шкіл, що допомагає діяти на упередження, що в свою чергу у майбутньому застерігає нинішніх школярів від скоєння правопорушень. Також проводиться спеціальна робота із підлітками , які вже відбули покарання.

На території Львівської області у недалекому майбутньому планується створення спеціального центру, метою створення якого стане адаптація тих з підлітків, які мають проблеми із законом. Центр матиме на меті адаптацію підлітків для подальшого знаходження серед громадськості. Подібні центри вже існують та довели свою необхідність та цінність у Івано-Франківську та Мелітополі. Крім Львівщини подібні центри планують створити у таких містах як Маріуполь та Запоріжжя.

Юрій Підлісний, що займає посаду заступника голови Львівської ОДА заявив, що окрім досвіду Українських міст Львівщина також перейме досвід з подібних центрів у Канаді.

Також високо посадовець наголосив на тому, що на Львівщині активно створюються будинки сімейного типу, які підтвердили свою дієвість у реабілітації вищезазначених не повнолітніх.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*