16.09.2013

Замість уроків екскурсія у пожежну частину

У 4-тій Державній пожежно-рятувальній частині міста Львова відбувся день відкритих дверей. Вчителі навчальних закладів, що були на екскурсії, кажуть, що ніхто з дітей не відмовився прийти. Пожежники показували все від А до Я, з чим щодня доводиться працювати. Але для дітей то справжня атракція.

Техніки для надзвичайних ситуацій у рятувальників не бракує. Десь при використанні на пожежі чи на ДТП стає у пригоді електропила. Проте школярів найбільше вражає вишка, на якій пожежники дістаються до 9 поверху. Таке більшість із них бачили лише у кіно.

Дітям показували, якими способами гасять пожежі – дрібне займання гасили порошковим вогнегасником, а вилив нафтопродукту – піною.

Класний керівник 5-го класу розповідає, що учні можливо і не все запам’ятають, але ті враження, які вони отримали наочно – їм запам’ятаються надовго. Більшість дітей побачене знімали на камери, на фотоапарати.

У дітей від побаченого різні враження. Кажуть, що тепер знають, яка у них важка робота. Одні кажуть, що хочуть бути пожежниками, інші ж діляться з журналістами, що робота пожежника є небезпечною і не легкою та потребує великої відповідальності.

Втім пожежники запевняють, що мають зовсім інші наміри, влаштовуючи екскурсії у пожежні частини.

Діти повинні побачити пожежників, їхнє обладнання, як вони працюють, щоб не боятися у разі виникнення якоїсь надзвичайної події, зателефонувати за номером 101 і повідомити про те, що сталось. Такі випадки в нас в області трапляються, коли діти надають допомогу старшим і батькам. Правильно діють і навіть показують своїм прикладом, як правильно поводити себе у стресових ситуаціях, — розповідає Віталій Туровець, помічник начальника обласного управління ДСНС.

Дні відкритих дверей відбудуться у кожному підрозділі області.

2 комментария

  1. Сергій Нахімов

    Дуже корисна екскурсія. І пожежники молодці, що знаходять час для роботи з дітьми.

  2. Олег Пархоменко

    Дітям це дуже цікаво і корисно.Запам’ятається надовго, та ще гляди хтось і пожежником стане.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*