27.01.2014

Закордонний паспорт відтепер можна отримати в Радехові

Якщо ви проживаєте у Радехові, то для отримання закордонного паспорту вам не потрібно їхати до Львова. Починаючи із завтрашнього дня в місті розпочинає свою діяльність районний сектор міграційної служби. Тому громадянину потрібно лише принести необхідні документи та почекати трохи часу. Така важлива інформація стала доступна завдяки обласному управлінню Державної міграційної служби. Цей відділ з’явився у Радехові за сприянню міської влади. На засіданні міськради було ухвалено рішення про виділення коштів на закупівлю необхідного обладнання та підключення його до мережі.

Усі мешканці районного центру знають, що раніше для отримання закордонного паспорту людині потрібно було їхати до Львова або Кам’янки-Бузької. Звичайно, це викликало дискомфорт серед населення, особливо якщо врахувати той факт, що чимало мешканців міста щодня їздять до країн ЄС. Як запевняють посадовці, створення та облаштування підрозділу є результатом програми зі створення європейських умов обслуговування населення. На сьогоднішній день представники ГУ ДМС України тісно співпрацюють з міськими посадовцями. Партнерство полягає у придбанні та встановленні РМ ДІС. У даному випадку мова йде про співробітництво з Буським та Жовківським районами, а також містом Червоноград.

Про умови подання документів на закордонний паспорт можна дізнатись на сайті Міграційної служби або безпосередньо в офісі відділення. Також представники даного Центру нададуть консультації у разі виникнення питань.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*