20.07.2013

За шість місяців дороги Львівщини витягли з бюджету 92 мільйони гривень

Львівською службою автомобільних доріг від початку 2013 року вже витрачено 92 мільйони гривень на ремонт та необхідне утримання дорожнього покриття загального користування. Саме таку суму сплатило казначейство по факту виконаних робіт.

За повідомленням ZAXID.NET, основна частина цієї суми, а це майже 51 мільйон гривень – витрачена на утримання доріг в зимовий період.

Станом на сьогодні в області проводяться роботи по ліквідаціїї всіх ям на автодорогах загального користування Львів-Луцьк, Львів-Тернопіль, Ковель- Червоноград-Жовква, а також Львів-Ужгород. Це все першочергові об’єкти, ремонтні роботи на яких повинні закінчитися у найкоротші терміни.

«Обмежені фінансові дотації дорожньої галузі, відсутність обігових коштів для підрядників, несвоєчасні виплати державного казначейства за проведені ремонтні роботи, все це стає причиною перенесення строків завершення ліквідації ям на дорогах соціального призначення», — переконують журналістів у відомстві.

Слід нагадати, що цього року на Львівщині склалася найгірша ситуація з-поміж усіх областей України. Тому саме зі Львова розпочалося державне фінансування ліквідації ямковості на автомобільних дорогах.

На думку Віктора Шемчука, голови Львівської облдержадміністрації, «Укравтодор» та Служба автомобільних доріг у Львові надають вищому керівництву держави недостовірну інформацію про успішне виконання ремонтних робіт на дорогах.

Тому 25 квітня нинішнього року голова Віктор Шемчук підписав документ на звільнення Тараса Сиротинського, начальника Служби доріг Львівської області та Юрія Тарасовича, директора облавтодору Львова. На сьогоднішній день другий з них уже звільнив місце роботи. За даними, які є наразі, Тарас Сиротинський поки що знаходиться у відпустці.

2 комментария

  1. Олена Мазай

    А наші дорожники пробували дотримуватись потрібних технологій, коли кладуть асфальт?

  2. Олег Чухрай

    Люди, ви були за кордоном, ви бачили там дороги? Бідні наші посадовці! Вони не їздять за межі України і нічого не знають.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*