06.08.2014

Яворівський район має найбільші перспективи у розвитку туризму

Працівники департаменту міжнародного співробітництва та туризму ОДА склали рейтинг найбільш розвинених районів Львівської області у сфері туризму. Дивлячись на підрахунки, можна дійти до висновку, що найбільші перспективи має Яворівська РДА, керівництво якої за перше півріччя провело 85 заходів. Друге місце займає Сокальский район, на його рахунку всього 25 заходів. На два пункти від нього відстала Жовківська РДА. Також до п’ятірки кращих увійшли Миколаївський на Кам’янко-Бузький райони.

На думку керівника профільного департаменту, такий рейтинг є дуже важливим до регіону. Адже райони, які відстають від своїх сусідів, матимуть стимул до підвищення рівня розвитку. Важливо пам’ятати, що покращення позицій туристичної галузі сприятиме додатковим інвестиціям, у тому числі і від іноземних бізнесменів. Звичайно, це надходження до казни Львівської області та нові робочі місця.

Під час складання рейтингу фахівці керувались багатьма критеріями. Перше, на що звертала комісія, це на виготовлення довідкової продукції. Головний фактор, котрий вплинув на позиції районів у списку, полягає у проведенні презентаційних та туристичних заходів. Важливу роль зіграла просвітницька діяльність, зокрема, мова йде про розміщення інформації щодо туристичної інфраструктури кожного району на сайті РДА.

У ході перевірки фахівці рахували кількість інформаційних щитів та показників, які ведуть до пам’яток культурної спадщини. Велику роль відігравала кількість нових туристичних маршрутів, створених працівниками різних організацій. Це лише неповній перелік фактори, що вплинули на позиції у рейтингу.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*