08.08.2013

Ярмарок спорту у Львові вже скоро

У цьому році спортивний ярмарок у Львові буде проходити три дні: з 26 по 28 вересня. За цей час люди зможуть побачити найкращі секції та спортивні клуби міста. Вони будуть проводити майстер-класи, різні показові виступи та агітуватимуть львів’ян бути активнішими.

У всіх масових спортивних заходах беруть участь зіркові спортсмени великого спорту. Так і цього року з гостями ярмарку зустрінуться такі видатні спортсмени, як Володимир Рекша та Сергій Конюшок, олімпійський призер з метання молота Олександр Крикун, олімпійський чемпіон, гімнаст Валерій Гончаров, а також Василь Вірастюк та Олександр Усик.

Організатори зазначають, що ціль цього спортивного заходу мотивувати всіх дорослих та дітей прикладом видатних спортсменів бути активнішими, вести здоровий спосіб життя. Всі бажаючі зможуть взяти участь у спілкуванні з спортсменами, зробити фото на згадку, а також прийняти участь у різних майстер-класах. Це додасть людям стимулу щоб змінити своє життя на краще, менше часу сидіти перед комп’ютером чи телевізором.

Даний спортивний ярмарок є унікальним тому, що на Західній Україні є єдиним заходом такого плану, у якому бажаючі зможуть не тільки побачити різні показові виступи, але й прийняти участь у будь-якому із них. Таким чином за досить короткий термін людина, випробувавши різні види майстер-класів, зможе підібрати щось для себе. Вибір дуже великий – майже шістдесят видів спорту для чоловіків та жінок, дітей та дорослих. Тут і танці, різні бойові мистецтва, силові види спорту, ігрові, водні, зимові, екстремальні, молодіжні види спорту та оздоровчі програми.

Невеличке нагадування: минулого року спортивний ярмарок теж відбувся у другій половині вересня, очікувана кількість відвідувачів була 25000 чоловік. Тоді захід отримав статус всеукраїнського.

2 комментария

  1. Наталі Рогань

    А цікаво, хто організатори цього свята і скільки це коштує?

  2. Олеся Варнак

    Львів молодець! Креативне відношення до спорту. Всій Україні потрібно брати приклад.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*