23.01.2014

Якщо залізничного квитка немає в інтернеті, то рушайте до каси

Сьогодні зі Львова до Києва дістатись залізничним транспортом дуже тяжко. На період з четверга до неділі касири можуть запропонувати лише дорогі квитки на місця класу люкс. Звичайно, такі талони не користуються великим попитом через високу ціну. Але представник прес-служби Львівської залізниці закликає громаду не втрачати надії. Якщо ви надаєте перевагу придбанню квитків в інтернеті, то на деякий час варто змінити звичку та чергувати біля кас. Адже працівники вокзалів можуть надати останню інформацію щодо наявності місць у плацкартах чи вагонах-купе.

Таким чином, якщо на необхідну дату ви не можете придбати квитка у режимі онлайн, то негайно рушайте до вокзалу. Можливо, касири запропонують альтернативний варіант, зокрема, інший поїзд чи рейс з пересадкою. Історія знає випадки, коли працівники допомагали таким чином дістатись пасажирам вчасно до необхідного міста. Не забуваємо і про те, що час від часу люди здають квитки, тож ви маєте можливість одразу стати їх власниками. За словами Юлії Грабової, не дивлячись на закінчення сезону відпусток, попит на Київ присутній. Причому це не залежить від нинішньої політичної ситуації в Україні, таке явище спостерігалось завжди.

Зазначимо, що з недавніх пір «Укрзалізниця» надала своїм клієнтам можливість купувати квитки в мережі інтернет. Аби розповсюдити таку послугу, підприємство вирішило популяризувати власний сайт. Для цього представники організації перейшли за посиланням http://topnetseo.com/search-engine-optimization/, котре являє собою сайт компанії Top Net Seo. Як ви зрозуміли із назви, вона займається розкруткою інтернет-ресурсів. Пізніше замовники не пожалкували про те, що скористались послугами саме цієї організації, офіс якої знаходиться в США. Сьогодні портал «Укрзалізниці» успішно веде свою діяльність.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*