25.01.2015

Якою буде вартість харчування дошкільнят та школярів

Відтепер подорожчала вартість харчування у дитсадках Львова. До тепер батьки оплачували половину суми за харчування, проте від початку нового року цей процент збільшився – до 60%.

Окрім того ціни на продукти ростуть і вже починаючи від березня сума оплати знов підніметься.

Таким чином вартість харчування дитини у садочку вираховуватиметься відповідно до її віку та кількості прийомів їжі. Ціна оплати у середньостатистичному дошкільному закладі із трьохразовим харчуванням для ясельних груп становитиме 10,20 гривень, а при чотирьохразовому харчуванні для вікової категорії дітей 3-6 років складатиме 18,60 гривень.

Ціни на харчування дошкільнят зросли, а чи зросте якість запропонованого меню у дошкільних закладах? Тендери на продукти харчування проводитимуться у лютому і тоді стане відомо якої якості продукти постачатимуть у садочки і якою буде їхня вартість.

Відслідковувати проходження торгів кожен бажаючий зможе на сайті Львівської міськради. Ц добре, що можновладці надали таку можливість, бо вони розуміють як для батьків важливо знати чим харчуються їхні дітки у садках.

Вартість харчування у школах також зросте. Від лютого вона підвищиться вдвічі. Для учнів 1-4-х класів вона складатиме 9,4 грн, Безкоштовно зможут харчуватись тільки дітки, чиї батьки є учасниками АТО. Також безкоштовне харчування буде у школярів, котрі відвідують інклюзивні та спеціальні класи.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*