18.02.2015

Яка якість послуг міських музеїв

«Social Innovation Lab» були проведені дослідження, які визначають рівень послуг музеїв Львова. Для дослідів був обраний метод «таємного клієнта», яким дослідили тридцять музеїв обласного центру.

За квиток до музею середня ціна складає десять гривень, для пільговиків у два рази дешевше. Така ціна влаштовує більшість респондентів. До деяких музеїв можна придбати квиток через глобальну мережу Інтернет, проте таких є одиниці.

Більшість музеїв міста дозволяють під час екскурсії проводити фотозйомку, при чому майже у половині з них ця послуга є безкоштовною. У інших же вона коштує 20 грн.

Ще однією особливістю є те, що більшість музеїв можуть проводити екскурсії на іноземних мовах(англійська та польська), що є зручно для іноземних туристів.

38% музеїв проводять шкільні екскурсії, університетські, та екскурсії поділені за віковими категоріями. У 68% досліджених музеях передбачена можливість проведення екскурсії із своїм екскурсоводом, при чому він може не працювати у даному музеї.

Музейні приміщення респондентам сподобались, майже всі вони заходяться у хорошому стані.

Проте окрім плюсів музеї мають і мінуси. До них відноситься непристосованість більшості музеїв міста для відвідин їх людьми із особливими потребами, не всі з них мають вбиральні для відвідувачів та місця для відпочинку.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*