19.08.2013

Як же відсвяткує Львів цьогорічний День незалежності?

22-ту річницю незалежності України цього року у Львові відзначатимуть без особливого пафосу.

Сьогодні відбулась прес-конференція, на якій начальник управління культури Львівської міської ради Ірина Подоляк розповіла, що цього року міським бюджетом Львова було виділено для організації різноманітних заходів для святкування Дня незалежності тільки 30 тис. грн.

За її словами, святкування цього року деяким може здатися не дуже цікавим, бо не будуть відбуватись деякі нетипові заходи, не будуть виступати відомі артисти.

Але вона наголосила на тому, що кожен може собі влаштувати свято походом до музеїв, які 24 серпня будуть працювати.

«У нас є багато театрів. Нарешті, у місті є на що подивитися, не треба тільки приманювати людей на всілякі цікаві, унікальні, та досить дорогі за бюджетом заходи. Треба жити у відповідності з можливостями », — сказала начальник управління культури.

Крім того, за її словами, цього року більшість заходів до Дня незалежності пройде в мікрорайонах, а не в центрі, як це було в минулі роки.

Таким чином у мерії хочуть децентралізувати заходи, які будуть відбуватись у Львові під час різноманітних святкувань. Зокрема, в цьому році святкування будуть проходити в парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького, ще у мікрорайонах Сихів і Левандівка.

Початок святкувань буде з «Ранку Незалежності»: від 9 до 10 години на південній стороні пл. Ринок в так званій живій квадросистемі відразу з чотирьох сторін Ратуші буде грати оркестр «Віртуози Львова».

У спальних районах відбудуться невеликі концерти різноманітних колективів художньої самодіяльності, велоекскурсії і піші прогулянки.

Зазначимо, що минулого року День незалежності у Львові був більш масштабним і тривалим. На «Арені Львів» виступала Руслана.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*