21.01.2015

Як у Миколаєві для опалення використовують альтернативне паливо

На Україні вже близько року шукають можливості заміни використання російського газу на альтернативне опалення. От містечко Миколаїв, яке розташоване у Львівській області для обігріву вже використовує альтернативне паливо. Проте частина комунальних котелень планують переводитись на роботу газових котлів, мотивуючи це тим, що вони економніші. Твердопаливні котли котелень, які працюють на альтернативному паливі придбались за приватні кошти. Їх у котельні дві одиниці. З їхньою допомогою опалення отримують 16 бюджетних організацій, яким зараз і тепло,і економно.
За словами приватного підприємця Михайла Юнко, така робота котельні є економною. Вартість однієї гігакалорії газу становить 1650 грн., котельня платить за гігакалорію від початку поточного року 1050 грн.

Райдержадміністрація планує відмовлятись від використання альтернативного палива, пояснюючи це тим, що це не вигідно. Хочуть повертатись до природного палива, з можливістю регулювання температури опалення.

Також місцева школа № 2 планує повернення до використання природного газу. У них на це інша причина – через розташування у центральній частині міста немає можливості розміщення складських приміщень для зберігання твердого палива. Вже й встигли придбати новий італійський котел.

Міська котельня теж може працювати на природному паливі, проте де логіка у цьому? Тим більше що з травня місяця планується чергове підняття ціни за газ.

1 ком.

  1. Один мудрець колись сказав – кожне дерево, як людина ніби зовні чимось схожа на іншу, а зазирни всередину і зрозумієш наскільки усі різні. Перше, що потрібно пам’ятати обираючи дрова для опалення – не звертати увагу на занадто старі та молоді дерева.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*