28.09.2013

Як у Львові травлять щурів

Щури невибагливі до умов життя. Вони полюбляють і комунальні підвали, і приватні пивниці. За їхніми спинами пройдені тисячі років еволюції та надзвичайної живучості. Проте від сьогодні у місті Лева їм оголосили бій.

Приготували протравлене зерно. Воно менш токсичне для свійських тварин а для мишовидних гризунів небезпечне. Щоб зерно поглинуло токсини, все готують та фасують завчасно. Розраховують приблизно по пакетику на пацюка. Ще кидають спеціальні цукерки «смерч». Одним із методів, за яким визначають наявність щурів є приготування порохових площадок, які гарно показують, чи є в даному місці щури. Бо якщо є, то на муці залишаються сліди від гризунів. Також люди, які травлять щурів орієнтуються на специфічний запах.

Дератизацію у Львові проводять двічі на рік. Навесні, коли гризуни активно розмножуються, і восени, коли у трубах з’являється тепло і пацюки переселяються ближче до наших помешкань.

Є випадки, коли мешканці будинків чують серед ночі, як пацюки гризуть підлогу.

Про знищення пацюків у комунальних будинках подбають у ЛКП «Цитадель-Центр». У них заключений договір із Санітарно-Епідеміологічною станцією. Кожного місяця вони отримують 1080 гривень, що офіційно закладено у квартплату.

В службі дезінфекції заспокоюють Львів’ян, що отруту вибирали таку, яка б не зашкодила людям чи їхнім домашнім тваринам. Щоб отруїти людину отрутою, якою протравлене зерно потрібно 200 г чистого яду. В кілограмі зерна його міститься всього 20 мл. Виходить, що від з’їденого зерна немає можливості отруїтись.

Труїтимуть щурів у Львові до 25 жовтня. В якості зерна будуть використовувати пшеницю з отруйними речовинами. Для цього по місту використають близько 200 кг отруйного зерна.

В міському управлінні житлового господарства тішаться тим, що за останні роки ніхто із мешканців Львова не захворів на хвороби, які можуть розносити пацюки, тому і надалі будуть перешкоджати гризунам розмножуватись.

1 ком.

  1. Стас Кузнєцов

    Головне, щоб через травлю гризунів не страждали люди, бо я чув і про такі випадки

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*