31.10.2013

Як проходив фестиваль «Аніма» у Львові

26 та 27 жовтня у Львові вдруге відбувся Жіночий фестиваль «Аніма». Він є унікальною подією, де було представлено більше 50 майстер-класів, лекцій та семінарів, які присвячені відносинам між чоловіками та жінками, кар’єрі, красі, моді, іміджу, здоров’ю, хобі і всьому, що може бути потрібним сучасній жінці.

«Свобода бути різною» — гасло фестивалю. Саме цю думку організатори намагалися донести учасницям фестивалю. Про те, як встигнути все, не втрачаючи себе .

«Три роки тому цей фестиваль відкрився у Києві. Зараз він успішно проходить в Львові, Одесі та Донецьку. Його особливість полягає у тому, що жінки для себе можуть обрати одночасно кілька тренінгів і відвідати їх за 2 дні. Для цього спеціально не має потреби їхати до другого міста і витрачати по 600 — 700 гривень за 1 лекцію. Фестиваль дуже насичений, відвертий і масштабний», — прокоментували організатори львівського «Аніма» Олена Смішко і Наталія Кінчев.

Під час фестивалю були виділені наступні сектори: «Марс і Венера» , «Мода і краса», «Бізнес- леді», «Хобі та релакс», «По самому інтимному». У кожному із них проходило по 6 лекцій, майстер-класів чи семінарів з даними темами.

Дарія Саєд — київський тренер провела майстер-клас на тему «Усвідомлення через тіло». «Щоб протистояти агресії з боку і не зірватися, треба ситуацію пропустити через своє тіло. Все усвідомити і подивитися крізь інший кут сприйняття. При цьому стежити за своєю поставою та обличчям», — вимовила «золоті» слова Даша під час виконання вправ учасницями тренінгу.

На презентації Мирослави Маміної — львівського тренера, ми дізналися про мистецтво бути жінкою. Які афродизіаки використовувати в спальні, на кухні, в кабінеті, та як за допомогою аромату впливати на чоловіка.

Після тренінгів та майстер-класів розігрувалася лотерея цінних призів. Учасниці фестивалю вигравали авторські книги тренерів, картки зі знижками на тренінги та косметику.

1 ком.

  1. Дарина Смірнова

    Якщо є така категорія жінок, котрим це потрібно, то нехай вивчають своє тіло.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*