09.11.2013

Як працює програма по навчанню дітей плавати

Щорічна програма, яка навчає дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей сиріт плаванню у Львові знову розпочалась. До басейну вперше прийшли близько пів тисячі львівських дітей, які є учнями 1-9 класів.

Заняття триватимуть упродовж місяця. Протягом цього часу із дітьми будуть замйматись 5 досвідчених тренерів. Тих дітей, які взагалі не вміють триматись на воді обіцяли навчити цьому. Кожна дитина зможе отримати десять повних занять плавання.

Голова міста Львова Андрій Садовий поділився з журналістами, що не у всіх школах є басейн, тому вони намагаються по максимуму охоплювати тих дітей, які вчаться у школах, де басейнів немає. Плюс до того враховується критерій спроможності батьків водити дітей. Ще один аргумент, який навів мер міста полягає в тому, щоб дитина, яка приїде з батьками чи друзями до озера чи річки, не боялась води та дарувати їм позитивні емоції.

Дана програма, яка займається навчанням молодшого покоління плаванню у нашому місті продовжує працювати вже 4 рік поспіль.

Позачергово записують до себе та оздоровлюють тих дітей, чиї батьки зовсім не мають фінансової змоги, щоб їх нащадки відвідували дороговартісні заняття. Адже спорядження також не єдешевим.

Діти маленькі, їх багато, тому закупили пояси, додаткові дошки для того, щоб кожна дитина не стояла в черзі для того щоб їй надали пояс.

Для вищевказаної програми, щоб ощасливити маленьких дітей міський бюджет виділив близько 240 тис гривень.

І можливо саме завдяки цій інвестиції хтось відкриє в собі новий талант.

Плаватимуть школярі щоденно аж до початку грудня. Проте вже на наступний рік у намірах міста збільшити вдвічі кількість дітей та годин у басейні, а також, відповідно, і збільшити фінансування із міського бюджету.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*