06.03.2014

Як Ірину Сех на Майдані представляли

На Львівському майдані зовсім нещодавно можна було почути голосні вигуки «Ганьба». Відбувалися ці події під час представлення народові Ірини Сех — нового губернатора Львівської області. Після її виступу журналісти поцікавилися, як саме новопризначена особа відноситься до подібного настрою народу. Ірина Сех відповіла, що провокатори не є новим явищем. Вони були, є і будуть у будь-які часи. Особливо це явище неможливо назвати незвичним для Львову, оскільки там зараз знаходяться сили ФСБ.

За її словами, вони нагнітають ситуацію та дуже активно працюють. Тому на сьогоднішній день основним завданням є налагодження роботи самооборони та правоохоронних органів, які мають знешкодити роботу провокаторів. Однак Ірині Сех було пояснено, що вигуки «Ганьба» вона чула зовсім не від провокаторів, а від Львівської інтелігенції, журналістів та митців, що незадоволені новопризначеною особою. На що новий губернатор відповіла, що готова до дискусії та відвертого спілкування з ними. На провокаційне питання, чи готова пані Ірина поділитися губернаторської посадою із іншими бажаючими, Ірина Сех відповіла своєю згодою, оскільки, за її словами, роботи зараз дуже багато і допомога їй потрібна.

Як зізналася Ірина Сех, казна на даний момент є зовсім порожньою, а бюджет країни проблемній та розграбований. Тож, за її словами, усі бажаючі платити податки та завзято працювати можуть допомогти країні. Журналісти не могли не зацікавитися освітою нового губернатора, на що Ірина Сех відповіла, що за першою освітою вона є вчителем, а за другим дипломом – спеціалістом із правознавства. Нагадаємо, що Ірина Сех двічі була депутатом Львівської міської ради.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*