03.09.2013

Як бомжі облаштовуються на осінь

Чоловік Михайло, який колись закінчив Суворівське училище, днює і ночує на тротуарі біля магазину. Каже що має своє помешкання, там живуть квартиранти, а гроші забирає молодший брат. Після закінчення Суворівського він здобув другу освіту – пожежника у пожежному училищі. Працював у Жовкві інспектором – наглядачем. За хабарі був звільнений з займаної посади. На даний момент Михайло має 43 роки, двох братів, двох колишніх дружин і одного сина, якого він не бачив вже кілька років. З сином він не зустрічається через сором, а ще сам Михайло каже, що він дуже змінився і став зовсім інакший. Але Михайло не почувається самотнім, друзі приносять їжу, одяг і випивку. Кажуть, що п’ють щоб забутись.

Людям які проходять повз місця проживання людей подібних до Михайла це не приносить особливого задоволення, бо вони бояться заразитись якоюсь інфекцією. Також деякі прохожі погано відносяться до таких людей через п’янство та не бажання працювати.

Біля Стрийського автовокзалу ситуація схожа. Там близько восьми років по підвалах та між будинками живе жінка яку звати Надя. Місцеві знають, що вона спокійна і не нашкодить. Продавці прилеглих магазинів кажуть, що Надія родом з Бузького району. Сестра колись намагалась забрати її до дому, але вона втекла.

Тих, хто не проти, забирають до нічліжки. Проте всіх туди взяти неможливо.

У міліції кажуть що раніше діяла система спец приймальників, де бездомних могли утримувати протягом місяця. Тепер їх немає куди забрати. Працівники міліції мають право таких осіб затримати, доставити в райвідділ для встановлення особи до 3-х годин. Але на сьогоднішній день неможливо за 3 години встановити особу яка без документів, правдивість її свідчень.

У минулому році у Львівській міліції зареєстровано більш як 220 бездомних людей, але що з ними робити далі, ніхто пояснити не може.

2 комментария

  1. Валентина Кушнарёва

    Тоже считаю, что мобильные пункты смогут помочь бомжам, к сожалению. приюты могут принять далеко не всех людей

  2. Славік Самойленко

    Необхідно знов встановлювати мобільні пункти обігріву, вони дуже допомагають безпритульним

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*