04.02.2014

Як «бариги» невдло кордон перетинали

Чи не кожен львів’янин знає, що продаж акцизної продукції за кордон у великих розмірах є дуже вигідною справою. Частіше всього правопорушники нелегальним шляхом у крупних партіях перевозять цигарки, оскільки вони коштують в Європі в 4 рази дорожче. В одних випадках зловмисникам вдається досягти своєї мети, а в інших прикордонники дізнаються про хитрощі українців. За підсумками минулої доби у «Краковці» та «Шегинях» було виявлено загалом близько 10 тисяч пачок цигарок.

Як повідомляють представники Державної прикордонної служби України, найбільш популярним місцем, де люди зберігають тютюнові вироби, є паливний бак, вільний простір у конструкції, декоративна обшивка та колеса. Звичайно, з часом прикордонники дізнаються про методи нелегалів, але останні теж в свою чергу «еволюціонують». Деякі умільці вдаються до крайніх мір, а саме змінюють конструкції транспортного засобу. Зокрема, вони роблять подвійне днище чи облаштовують додаткові таємні місця. На думку багатьох людей, якщо людина піймається «на гарячому», то їй лише випишуть штраф. Насправді ж, громадянин має шанс позбутись свого автомобіля шляхом конфіскації

Саме в такій ситуації опинився водій іномарки «Крайслер», котрий проживає у місті Новояворівськ. Цей винахідливий чолов’яга змайстрував подвійне днище та поклав туди пачки з цигарками. У нічний час він перетинав українсько-польський кордон на станції «Шегині», але зробив це не вдало. Загалом на митному контролі в його автомобілі було знайдено 4670 пачок цигарок.

Його земляк вчора розпрощався зі своїм «Фордом», але на станції «Краковець». У ході обшуку прикордонники виявили у таємному місці 4730 пачок, наповнених тютюновими виробами. Учора двоє мешканців Львівщини не змогли переправити через кордон 1720 пачок, котрі зберігались у паливних баках та під обшивкою дверей. В результаті працівники Прикордонної служби в «Шегинях» конфіскували автомобіль «Фольксваген».

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*