22.05.2014

Харківська велосипедна школа тріумфувала у Львові

Напередодні у Львові завершилось проведення Кубку України з олімпійських видів велоспорту, участь у змаганнях взяли чоловіки та жінки. Окрім цього турніру, у столиці Галичини відбувся чемпіонат з неолімпійських напрямів, але в даному випадку діяло вікове обмеження до 23 років. Юніори та юніорки змагались за окремою програмою у приміщенні комплексу. Загалом Львів прийняв більше 200 спортсменів, котрі завітали до Західної України з 10 регіонів. На змаганнях тріумфувала Харківська область,  яка занесла до свого активну 7 медалей, причому 3 із них були найвищого ґатунку.

Відкриттям турніру став Олександр Мощинський, він став переможцем у гонці на вибування. Також цей спортсмен заніс до власної скарбнички друге місце у заїзді на 40 кіл. Двохкратним золотим володарем став Андрія Варяниця. Він не знав рівних у дисципліни кейрінг, а також разом із представниками Львівської та волинської області першим прибув до фінішної стрічки у командному спринті. Переможцем з нашого регіону є Андрій Куценко. Ця перемога помогла йому тезці на прізвище Варяниця посісти третю сходинку в індивідуальному заліку.

Окрім чоловіків, під час змагань у Львові запам’ятались і жінки із Харківської області. Одразу дві медалі завоювала Олена Старікова, котра була другою у дисципліні гіт на 500-метровій ділянці. А в груповій гонці мешканка східного регіону України у змаганнях до 23 років отримала бронзу. До речі, цей заїзд передбачав 50 кіл.