13.12.2013

Вулиця Городоцька введена в експлуатацію після піврічної перерви

Сьогодні львівські водії почали експлуатувати вулицю Городоцьку, де протягом останніх шести місяців проходили роботи з ремонту дорожнього покриття. Таким чином місцеві мешканці мають можливість за короткий час дістатись від центра міста до історичного вокзалу транзитом через спальні райони. Звичайно, реконструкція завадила нормальній життєдіяльності жителів, адже пішоходам доводилось ходити по піску. На щастя, працівники підрядної організації, котрі виконували ремонтні роботи, проявляли доброзичливість та допомагали жінкам переносити візочки з дітьми.

Підряд був доручений турецькій компанії «Онур». Стан попереднього покриття викликав серед населення шквал критики, адже бруківка мала чисельні вибоїни, що заважало не лише людям, а й громадському транспорту. В ході проведення робіт фахівці прокладали нову бруківку та замінили трамвайне полотно. Також розробниками проекту було передбачено облаштування розв’язки. Його замовником став Європейський банк Реконструкції та розвитку. Загалом на проведення ремонтних робіт було витрачено трохи більше чотирьох мільйонів євро.

Мер не приховує своїх заслуг у реалізації такого проекту, адже оновлення вулиці Городоцької є результатом тісної співпраці посадовців та фінансової організації. Андрій Садовий закликає своїх колег з інших регіонів унаслідувати його приклад, а саме брати позику на вигідних умовах та проводити реконструкцію у зручну пору року. Варто зазначити, що будівельні матеріли підрядна організація не закупляла, будівельники демонтували бруківку та переклали її за новим зразком. Завдяки використанню гумових прокладок, котрі монтують між рейками та бетоном, трамваї пересуваються у безшумному режимі.

Загалом велика кількість грошей на ремонтні роботи була витрачена через велику важкість. Лише над бруківкою працювало більше ста фахівців, а ще потрібно врахувати спеціалістів, котрі займались прокладанням комунікацій та полотна для громадського транспорту. Звісно, було б дешевше простелити нове покриття, але мерія не збирається робити цього через бажання зберегти історичний вигляд вулиці.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*