21.02.2014

Втеча Львівського «Беркуту» із Києва

Спецпідрозділ львівського «Беркуту» протягом останнього місяця перебув заблокований протестувальниками у своїй частині. Журналісти «Преси України» повідомляють, що 20 лютого бійцям «Беркута» вдалося прорвати блокаду активістів, що дозволило їм розбігтися в невідомому напрямку. За словами присутніх поряд, на першому поверсі будівлі на Трускавецькій вулиці, де перебували спецназівці, відбувся вибух, який вони здійснили власноруч.

Журналісти наголошують, що у будівлю ніяких предметів не кидали, тобто вибух був внутрішнім. Очевидці стверджують, що більшість спецназівців та та ще кількох десятків людей бачили недалеко від виїзної траси. Ще декілька представників «Беркуту» у зеленому автомобілі «Daewoo Lanos» із державними номерами номерами «ВР 19-19» на дуже великій швидкості наближалися до цієї ж траси. Однак, чи достовірні ці дані, дізнатися неможливо.

Тим часом слід зазначити, що бійці львівського «Беркуту» жодного разу не приймали участь у кривавих заворушеннях, які відбуваються останніми днями у столиці. Про це наголосив зі сцени львівського Євромайдану курівник «Беркуту». За його словами, всі представники спецназу підтримують простий народ і знаходяться зараз у Львові. До Київа не виїхав жоден беркутівець. Під час прес-конференції, що відбулася вчора, головний міліціонер Львову Олександр Рудяк повідомив, що біля 45 бійців «Беркуту» повернулися із столиці до Львову та знаходяться зараз в межах дислокації.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*