08.03.2014

Вшанування пам’яті Тараса Шевченка відбудеться в Львові

Вікторія Лук’янець – знаменита оперна співачка – збирається вшанувати 200-річний ювілей видатного українського поета Тараса Шевченка у Львові. Сама вона майже два десятки років проживає у Австрії та є солісткою Віденської опери. Її рівень виконання настільки високий, що вона співала на одній сцені із самим Пласі до Домінго, Лучано Паваротті та Хосе Карерасом. У Львові Вікторія Лук’янець має намір дати два концерти на честь Тараса Шевченка. Останнього разу оперна діва приїздила до Львову два роки тому з метою дати концерт на честь Миколи Лисенка.

Її чарівне сопрано нікого не залишає байдужим. Попри те, що ситуація в Україні не відрізняється спокоєм та позитивом, Вікторія Лук’янець не побоялася прилетіти до України, попри вмовляння близьких людей, які вважають ситуацію в державі воєнною. Співачка зазначила, що вона щаслива у цей нелегкий час бути разом із співвітчизниками. За її словами, Україна є її рідним домом і їй дуже гірко бачити, що тут кояться такі страшні справи. Співачка вважає, що має пройти декілька років для того, щоб повністю усвідомити те, що трапилося. Під час концерту, організованого на честь видатного митця Тараса Шевченка, Вікторія Лук’янець виконає низку пісень на його поезію.

За словами співачки, вона багато разів виконувала ці твори, але кожного разу вони звучать по-іншому. Окрім того, із віком наступає переосмислення віршів митця. Співачка каже, що той чи інший твір виношуєш, ніби власну дитину. І згодом розумієш його справжній зміст. Вона почуває себе щасливою від такого переосмислення. Відома оперна співачка приїхала до Львову з метою подарувати свій чарівний голос та прекрасні вірші Тараса Шевченка усім мешканцям. Також вона бажає висловити підтримку усім українцям, які стільки часу проживають у постійному стресі.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*