28.05.2013

Всеукраїнський проект із безпеки дорожнього руху презентували на Львівщині

Днями в Житомирі стартував всеукраїнський проект «Безпечні села», у рамках події естафету перейняв і Львів. Захід проходить за сприяння та підтримки Департаменту ДАІ МВС України, його основна мета — зменшення аварійних ситуації в населених пунктах, які розташовані уздовж автотраси «Київ-Чоп». Під час заходу представники громадських організацій, Державтоінспекції і міжнародні експерти обговорили гололвнні питання у сфері безпеки дорожнього руху. Також всі разом шукали шляхи та методи їх вирішення. Зокрема, було вирішено побудувати велодоріжки у Львові, адже величезна кількість ДТП відбувається саме за участю пішоходів.

Майор міліції Олександр Козлов та за сумісництвом старший інспектор управління ДАІ Львова зауважив, що вже в цьому році в обласному центрі блискуче зарекомендував себе проект із запобігання аварійних ситуацій на дорогах ввечері та вночі. На найбільш проблематичних ділянках, де найчастіше траплялися ДТП, було встановлено дорожні знаки із підсвідкою, яку водії помічають здалеку навіть уночі.

Представник Державтоінспекції додав: «Також ми рекомендуємо пішоходам у темну пору доби використовувати спеціальний одяг зі світловідбиваючими елементами, браслети або флікери».

Учасники обговорення не залишили поза увагою і тему запобігання дитячому травматизму в дорожньо-транспортних пригодах, яка є надзвичайно актуальною напередодні канікул. Всі присутні погодилися, що цю проблему необхідно вирішувати комплексно. Зокрема, проводити із дітьми лекційні уроки та практичні заняття з правил дорожньої безпеки. «Ми плануємо якомога швидше відновити у місті дитячий автомайданчик, де школярі та навіть діти дошкільного віку зможуть отримати важливі поради із Правил дорожнього руху», – наголосив Олександр Козлов.

Ініціативу дорослих підтримали і пыдростаючі інспектори руху Львівської школи №42, які цього року стали переможцями змагань загонів юних інспекторыв руху (ЮІР).

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*