08.02.2014

Водій вигнав з автобусу школярку напередодні темряви

Нещодавно пасажир розповів одну історію, котра трапилась з автобусом Сокаль-Львів. Випадок мав місце бути 3 лютого, транспортний засіб вже від’їхав від Червонограда і прямував до пункту призначення, під’їжджаючи до села Великі Мости. Там його зупинила жінка, котра дала лише 1 гривню, оскільки їй потрібно було доїхати до центру. Водій одразу ж почав лаятись, за його словами, він не має зупинятись із-за пасажира, який їде на таку малу відстань.

Уже в самих Великих Мостах до автобусу зайшло кілька пасажирів, вони прямували до сусіднього села. Останнім користувачем послуг перевізної компанії була маленька школярка, котра поверталась додому з уроків. Вона попрохала водія, аби той зупинив автобус неподалік від військової частини. І тут терпець чоловіка увірвався. Він вигнав бідолашну дівчину на вулицю та сказав, що хай краще її до школи возить батько.

Одна із пасажирок пожурилась працівникові компанії, адже це не по-людськи, до того ж наступає темінь. Своє рішення водій аргументував тим, що не бажає витрачувати багато солярки, аби зупинятись біля кожного моста. Також водій розповів про свою тяжку долю, яка змушує його тяжкою працею заробляти гроші для родини. Люди намагались тиснути на жалість, адже напевне у нього теж діти є. Але водій ніяк не відреагував на подібні заяви.

До речі, пасажирка сказала, що напише про цей випадок в інтернет-видання. Так воно і сталося, а працівник компанії замість того, щоб заспокоїтись, сказав, мовляв, краще розкажіть пресі про тутешні дороги. Вже виходячи з автобусу, водій різко подобрішав. Він розповів пасажирці, що проживає у Сихові та навіть запропонував підвезти її. Але остання не захотіла мати справу з хамом. Тож дякувати «Високому замку» ми дізнались про наявність таких людей в нашій області.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*