18.02.2014

Вночі 30 МНС-ників рятували двоповерховий будинок

Сьогодні вночі на вулиці Личаківській сталася пожежа. Спалах був зафіксований приблизно в 2:40, саме в цей час у диспетчерському пункті рятувальної служби пролунав телефонний дзвінок. Заявником став сам власник двоповерхового будинку. Вже за декілька хвилин працівники МНС прибули за адресою вулиця Личаківська, 197. Ситуацію ускладнював той факт, що споруда була дерев’яною, відповідно, вогонь розповсюдився по приміщенню дуже швидко. Скоріш за все, будівельний матеріал не був оброблений спеціальними засобами. Також масла у вогонь додали домашні речі, але найголовнішим є те, що ніхто серйозно не постраждав.

Рятувальники першим ділом вивели на подвір’я родину заявника, а саме жінку та доньку. Під час горіння будинку вони отримали отруєння чадним газом, але забігаючи наперед, варто зазначити, що госпіталізація їм не знадобилась. Жертвам пожежі на місці надали першу медичну допомогу, після чого на «швидкій» відвезли до лікарні. Там фахівці зробили огляд і дійшли до висновку, що життю потерпілих нічого не загрожує.

Але цей факт не свідчить про те, що спалах має лише незначні наслідки. Насправді, цієї ночі з полум’ям боролись більше тридцяти чоловік особового складу, загалом було залучено 6 одиниць техніки. За допомогою обладнання та власного професіоналізму рятувальникам таки вдалось завадити вогню спалити будинок вщент. В даному випадку вони працювали в апаратах захисту органів дихання.

Загалом від полум’я постраждало 60 квадратних метрів приміщення. Окрім того, зазнало збитків перекриття між поверхами. На все про все рятувальники витратили близько півгодини. На даний момент експерти з’ясовують причину пожежі, а також підраховують матеріальні збитки, котрі власнику завдала пожежа.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*