24.04.2013

Внаслідок незаконного будівництва у центрі Львова руйнується будинок

По вулиці Грушевського, 11 руйнуеться будиноку. На будівлі з’явилися нові тріщини, дім почав просідати просто на очах місцевих жителів. Ввечері 23 квітня обвалилася частина фасаду. Жителі Львава впевнені, причина в окремих мешканцях будинку, які почали самовільне перепланування квартири у грудні минулого року.

Ще на початку зими господар квартири, яка знаходиться на першому поверсі розібрав фасадну стінку та замінив вікна – дверима. Відразу ж мешканці помітили, що на стелях і стінах їх власних квартир з’явилися тріщини. Почалося просідання будинку, а вже у квітні цього року, після потепління, обвалилася частина фасаду. Про це повідомили «Головні новини Львова».

«Всередині є несуча стіна, чіпати її ні в якому разі не можна. Але нові мешканці чомусь розібрали її і поставили балки, мабуть, саме через це і пішов розкіл будинку», — гадає мешканець однієї із квартир Віталій.

Чому саме руйнується будинок від перепланування, чи від старості – представники управління охорони історичного середовища не повідомляють. Вони не бачили ні проектної документації, ні результатів нового ремонту.

«На жаль, ми не змогли потрапити в квартиру, нам просто не дозволили. Тому довелося звернутися до міліції і написати в прокуратуру заяву про самовільні роботи, які можуть викликати необоротні наслідки. Власник не має жодного дозвілу на виконання робіт з перепланування помешкання», — пояснює Лілія Онищенко, начальник управління з охорони історичного середовища міської ради Львова.

Не бачили відповідні документи і журналісти. Продавець магазину, який розташований внизу, пояснив: «Всі папери знаходяться у власників, а вони – за містом. Що стосується дозволів, то вони майже оформлені і вже в кінці місяця будуть готові».

Окрім відомих ушкоджень журналісти помітили, що від підлоги і до самого даху проходить дуже велика тріщина. Тим часом адміністрація галицького району передала справу до суду.

1 ком.

  1. Егорович

    Скорее всего это архитекторы такие «умные» были, не смогли такой мелочный проект правильно рассчитать

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*