13.11.2013

Влада знайшла інвестора Стебницькій шахті

Сьогодні стало відомо, що Стебницька шахта продовжить свою діяльність, відповідно, працівники і в подальшому зможуть отримувати кошти. А все завдяки тому, що обласна влада знайшла інвестора. Таку приємну новину повідомив керівник управління економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості. Також Денис Шмигаль пояснив, через яку причину було зупинено фінансування зазначеного об’єкту. Справа у тому, що шахта не була внесена до списку закладів, на які розповсюджується Угода соціально-економічного розвитку регіону. Договір діє між Львівською обласною радою та Кабінетом Міністрів.

За словами посадовця, держава оголосила про початок конкурсу на продаж пакету акцій. Через деякий час після виставлення шахти на аукціон інвестор таки знайшовся, причому він є приватним. Інформація щодо нового власника не розголошується, але відомо, що права на користування ресурсами належать публічному акціонерному товариству. Угодою передбачено виконання новим очільником цілого ряда зобов’язань. Зокрема, власник має розрахуватись з працівниками по зарплатні і віддати борги іншим підприємствам. Також за усім персоналом мають бути збережені робочі місця, а ще інвестор повинен продовжувати вкладати кошти у розвиток підприємства.

Держава не надаватиме фінансову допомогу, оскільки це не передбачено законом, адже організація є приватною власністю. Що стосується замку у Старому селі (Пустомитівський район), то він теж не був занесений до переліку. Але на цьому наполягав концесіонер, за його словами, він візьме на себе усі зобов’язання, тому державі немає сенсу витрачати бюджетні кошти. На думку керівника, необхідно заносити до списку лише ті об’єкти, які потребують допомоги.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*