28.11.2013

Визначені пункти базування учасників Євроланцюга

Мало не вся Україна очікує саміту ЄС, котрий пройде завтра у Вільнюсі. Ми живемо зі словами Лесі Українки «Без надії таки сподіваюсь». Не дивлячись на те, що влада повідомила про відмову підписання асоціації з Євросоюзом, багато хто з нас ще в душі сподівається. Аби підтримати Україну в цей день, мешканці Львова стали ініціаторами влаштування «Євроланцюга». Таким чином вони з’єднають своє місто зі столицею та польським кордоном, котрий є обличчям території ЄС.

Кожен учасник флешмобу має прийти до одного з чотирьох пунктів. Ірина Гриньків керуватиме київським напрямом, усі її підопічні мають прийти до ТЦ «Метро». На київській трасі в бік Рівного за діями активістів слідкуватиме Стець Олена, цим молодим людям потрібно зібратись біля стін Медичного університету. Ті, хто підуть в бік Шегині завітають до зупинки «Личаківське кладовище», куратором є Юрій Мазур. На Галицькому перехресті біля «Рукавички» під керівництвом Святослава Товстиги збираються люди, котрі створюватимуть живий ланцюг на київській трасі у рівненському напрямі.

Незалежно від ділянки, прийти за вказаними координатами потрібно о 10-й годині. Варто зазначити, що чимало львів’ян спостерігатимуть за самітом просто неба. Адже для активістів буде облаштований на проспекті Свободи великий екран. Таку приємну новину борцям за Європу оголосила Софія Федина під час свого виступу на Євромайдані. Вона подякувала у цьому одного із інтернет-провайдерів, котрий виділив хорошу швидкість для трансляції політичного заходу. Показ розпочнеться о 17:30.

Але була і неприємна новина. Софія Федина зазначила, що водії автобусів, котрі мали б відвезти 900 громадян на київський Євромайдан, не погодились виконувати замовлення. На таку вістку активісти відповіли словом «Ганьба!», котре прозвучало не один десяток разів.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*