07.04.2013

Візит Віктора Шемчука до Роздільського дитячого будинку-інтернату

Голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук в рамках робочої поїздки в Миколаївський район ознайомився з роботою Роздільського дитячого будинку-інтернату. Даний заклад є соціально-медичною установою для постійного проживання дітей (хлопців), які потребують стороннього догляду побутового і медичного обслуговування, освітніх та реабілітаційних послуг. У цьому закладі на повному державному утриманні проживає 77 вихованців, з них: дітей до 18 років – 31, сиріт – 5, дітей без батьківського піклування – 9. Також у будинку функціонує підсобне господарство, в якому утримується 8 гол. великої рогатої худоби, в користуванні є2,5 гасаду і0,9 гаорної землі.

Керівник області, оглянувши дитячий інтернатний заклад, наголосив, що реалізація нових соціальних ініціатив Президента України передбачає повноцінну опіку над неповносправними дітьми – це забезпечення засобами реабілітації, забезпечення умовами для виховання в повноцінній сім’ї, раннє виявлення і вчасна медико-соціальна реабілітація для дітей із вродженими вадами або із затримками розвитку тощо. За словами Віктора Шемчука, влада Львівщини зробить все можливе, аби діти з фізичними вадами почувалися повноцінними громадянами українського суспільства. Тому, виконуючи нові соціальні ініціативи Президента України, ми поставили собі за мету, що керівництво Львівської ОДА протягом 1-2 місяців ознайомиться із всіма соціальними закладами області, які потребують ще більшої опіки держави – це дитячі будинки-інтернати, ДБСТ, дошкільні заклади та ін., відтак намагатимемося зробити все для того, щоб всі, хто потребують опіки держави, отримали її в повному обсязі. Про це також відзначив В. Шемчук.

Влада Львівщини, за словами керівника області, зробить все можливе, аби діти з фізичним вадами почувалися повноцінними громадянами суспільства: «Ми повинні забезпечити таким дітям не лише добрий нагляд і піклування про них, але й щоб вони мали можливість самі заробляти на себе, щоб могли себе обходити, щоб могли працювати».

Також, Віктор Шемчук закликав всіх небайдужих повернутися обличчям до цієї проблеми: «Галичина направду завжди відрізнялася чуйним ставленням до неповносправних людей, дітей. І ці традиції ми б хотіли поновити. Саме ми повинні стати тими людьми, хто протягне цим дітям руку допомоги, щоб вони мали можливість на справжню хорошу освіту та роботу».

Під час свого робочого візиту голова Львівської ОДА також оглянув об’єкт незавершеного будівництва акушерського корпусу Миколаївської центральної районної лікарні.

 

 

1 ком.

  1. Іван Гришин

    Дуже приємно, що у нашій області є меценати, котрі піклуються про здоров’я дітей, така опіка сиротам вкрай необхідна

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*