27.02.2014

«Вільний мікрофон» у Києві

До Києва вирушив проект телеканалу ZIK «Вільний мікрофон», який став дуже популярний останнім часом. За умовами проекту, кожна людина може вільно висловити свої думки на будь-яку тему. Зазвичай знімальна група розташовується у Львові біля пам’ятника Т.Г.Шевченку, але цього разу усі бажаючі зможуть взяти участь в опитуванні в самому епіцентрі останніх подій – на Майдані Незалежності у столиці. Адже саме це місце є визначним для усіх небайдужих українців.

Як коментує журналістка телеканалу ZIK Ольга Мовчан, на майдані зібралося дуже багато людей, що бажають висловити свою думку про визначні події в державі та пошану усім героям Євромайдану. Багато різних емоцій у їх словах: гордість за своїх побратимів, надія на краще майбутнє та тяжкий біль від смертей багатьох українських героїв з народу. Люди бажають не лише висловитись. В першу чергу вони чекають, що їх думки та слова почують. Люди розуміють, що перемога ще не наступила. Це лише початок долевизначних подій, за які ще прийдеться вести боротьбу. Люди бояться допустити до влади осіб, які не відрізняються від попередніх представників.

Багато з опитаних вважають, що нова політика має складатися в першу чергу з представників Євромайдану. Серед представників нової влади не має бути людей з прихованими статками. Кожна людина, яка бажає отримати ту чи іншу посаду, має показати доходи своєї родини. Представників влади слід жорстко контролювати, щоб не допустити повторення політичного сценарію. За словами Ольги Мовчан, люди мають багато питань до політиків. Але ще частіше вони згадують тих, хто загинув, добиваючись нового життя для українського народу. Дивіться проект «Вільний мікрофон» найближчі декілька днів на телеканалі ZIK.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*