25.03.2015

Військовий госпіталь обзавівся новим медичним обладнанням

Львівський військовий госпіталь нарешті може користуватись медичним апаратом PRISMAFLEX, за допомогою якого можна лікувати тяжкі інтоксикації пацієнтів, ускладнення, до яких призводить гостра ниркова недостатність. Використовуватимуть даний апарат у реанімаційному відділенні, токсикологічному та відділі гравітаційної хірургії крові.

Медичний апарат вдалось придбати за допомогою благодійної ініціативи. Він є дуже дорогим – коштує близько 800 000 грн, і аналогічні апарати є дуже рідкісними в Україні.

Дане медичне обладнання є дуже важливим на сьогодні для госпіталю, оскільки сюди постійно поступають нові військові хворі та поранені пацієнти. Зараз таких налічується 100 осіб, із них 20 знаходяться у важкому стані. Тому за допомогою зусиль волонтерів та спонсорів вдалось придбати такий апарат.

Зі слів голови Ради ГО «Українська Галицька Асамблея» Богдана Панкевича медичне обладнання було закуплене ще 4 місяці тому. Проте тільки зараз вдалось його розмитнити через бюрократичні тяганини.

За словами начальника клініки анестезіології Стапана Горобчука медичний апарат є дуже розумним. У нього потрібно ввести всі дані пацієнта – його вага, зріст, інші медичні дані, і на основі цього він сам обирає режим роботи. Якщо появляться певні ускладнення, то апарат відразу повідомляє про це лікаря.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*