23.03.2015

Військові курсанти допомагають у прибиранні дитячих будинків

За повідомленням прес-служби Міністерства оборони курсантами Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочато прибирання підшефних їм дитячих будинків, які розташовані по вул. Комаринця та вул. Такжицька.

Щороку після зими, по приходу весни курсанти даної Академії допомагають прибирати дитячі будинки із дітьми-сиротами та дітками із особливими потребами.. Цим вони займаються у вільний час, після навчання.

Хлопці збирають опале листя, зрізане гілля, займаються чисткою газонів, виносом сміття, очищають доріжки та фасади закладів та ін.

Ця робота є на стільки важливою, як і навчання чи служба, бо окрім захисту Батьківщини дуже важливим є допомога та турбота співгромадянину, особливо якщо це стосується маленьких діток, що ще й позбавлені повноцінної сім’ї.

Вся робота, пов’язана із наведенням ладу буде продовжуватись до початку Великодніх свят. Планують ще відремонтувати дитячі майданчики, провести ремонт огорожі та фарбування бордюрів.

Та не тільки прибиранням курсанти допомагають діткам – вони приносять маленьким громадянам подарунки, граються разом із ними. Одним словом турбуються та опікуються ними. А мешканці дитячих будинків за це дякують справжніми театралізованими дійствами, читанням віршів, співами та танцями.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*