05.08.2013

Війна між автомобілістами та львів’янами

Львівські громадські активісти руху «Дайте пройти!» вже не витримують нахабності автомобілістів, які постійно паркуються на тротуарах, та вже почали відвойовувати свої права для безпечного пересування по них. Небайдужі до даної ситуації люди також жертвують власними коштами для закупівлі та встановлення спеціальних стовпчиків, які загороджуватимуть виїзд на тротуар.

Вже вдалось дістати стовпчиків більше як на 17 тис. грн. Активісти громадського руху розповідають що гроші, які люди жертвують, переказують на банківський рахунок. При потребі можливий перегляд он-лайн звітів про використання коштів. За час акції вдалось закупити вже 140 стовпчиків.

Ще активісти співпрацюють з галицькою районною адміністрацією. Спочатку дві сторони узгоджують дії, а потім адміністрація бере встановлені стовпчики на свій баланс. Автомобілісти зі своєї сторони теж нарікають на малу кількість парковок, хоча це не може бути приводом заміни їх на тротуарні доріжки.

Активісти розповідають що вони хочуть привернути увагу до цієї ситуації, і по мірі своїх можливостей пробують її вирішити, якщо цього не в змозі зробити відповідні структури. Автомобілісти ж, в свою чергу теж підтримують дані нововведення.

Всі стовпчики, що вже встановлені на вул. Підвальній, там і знаходяться, і ніхто навіть не намагався їх звідти по видаляти.

У прес-службі Львівської міської ради кажуть що на сьогодні за бюджетні кошти встановлено 117 відповідних стовпців, які унеможливлюють паркову на тротуарі і у планах – понад 600 стовпців для повернення тротуарів пішоходам

Дана проблема ще минулого року об’єднала навколо себе безліч небайдужих людей, яким вдалось зібрати кошти для закупівлі та встановлення близько 30 стовпчиків на вул. Вороного

А вже в цьому році активісти планують забезпечити стовпчиками вул. Курбаса, вул. Гнатюка, вул. Дудаєва, вул. Менцинського.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*