20.04.2013

Від сьогодні у ресторанах Львова можна бронювати столики в онлайн-режимі

Як повідомили організатори нового сервісу, його презентація вже відбулася 17 квітня в приміщенні Британського клубу міста Львова. Ця послуга, на разі є унікальною для України, тобто львівяни першими нею і скористаються. Все досить просто, заходите на сайт Stolik.ua і замовляєте потрібний вам столик.

Stolik.ua — перший український проект, за допомогою якого можна забронювати столик у будь-якому ресторані міста, окрім цього доступнішими стали місця в пабах та кав’ярнях Львова. Достатньо замовити їх у режимі онлайн. Послуга дуже проста, до того ж на все користувачу доведеться витратити не більше однієї хвилини свого часу.

Львів – це перше місто України, де новий сервіс вже успішно зарекомендував себе, тим паче, що охоплює він понад 50 закладів. На сьогоднішній день позитивний приклад Льова перехопили такі міста як Київ, Вінниця, Дніпропетровськ, Ялта та Кривий Ріг. У інших містах нашої держави сервіс запрацює пізніше.

«Ідея створення такого сервісу завітала до нас, коли ми з друзями витратили купу часу на те, щоб знайти заклад, де можна було б відпочити великою компанією. Як виявилося у вихідний день це зробити майже не можливо. Тому всі пошуки закінчувались екскурсією всіма закладами міста. Після чого ми з колегою вирішили створити таку програму, щоб з її допомогою можна було б здійснити бронювання столиків через інтернет. При цьому у нас бі були гарантії, що столик, який ми замовили обов’язково  дочекається нас. Саме тоді ми і вирішили дослідити іноземні сайти з бронювання онлайн», — ділиться Павло Бєлєвцев, головний керівник проекту Stolik.ua.

Як виявилось, найпопулярніші американські сайти насправді не зовсім і досконалі. «Ми виявили багато недоліків та зробили висновки. Тому наш сайт — унікальний».

Якщо ви бажаєте забронювати столик то оберіт на сайті потрібний вам заклад, вкажіть годину, кількість осіб, вашу електронну адресу і номер мобільного телефону. Все. Після цього на ваш телефон надійде повідомлення про бронювання – його надсилає адміністратор закладу.

Достаньо просто, погодьтесь.

 

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*