29.01.2014

Від снігопадів більше всіх постраждав Сокальський район

Сніг буквально заполонив проїжджі частини Львівської області. Звичайно, комунальники задіяли усі ресурси для нормалізації дорожнього руху. Але сил працівників підприємств не вистачає, тому чимало водіїв під час пересування опиняються у пастках. Більше всього не позаздриш мешканцям Сокальського району. На переважній більшості цієї території повністю заблоковано транспортне сполучення з селами, особливо малонаселеними. Також скрутна ситуація спостерігається в Золочівському та Бродівському районах, але вона дещо краща, ніж в Сокальщині.

Згідно з попередньою оцінкою, транспортне сполучення втрачено у 20 населених пунктів, також ускладнене пересування спостерігається на 16 селах. Як було зазначено раніше, більше всіх постраждав Сокальський район, де було заблоковано 13 сільрад. На сьогоднішній день до них можна дістатись лише за допомогою тяжкої техніки, яка, звичайно, відсутня. Що стосується Бродівського району, то від транспортного сполучення булі відключені сім населених пунктів, ще в трьох спостерігається ускладнене пересування.

На цьому фоні ситуація в Радехівському та Золочівському районах здається нормальною. На вказаних територіях частково заблоковано 2 та 4 населених пункти відповідно. Таку інформацію журналістам надав керівник департаменту з питань цивільного захисту. За словами Олексія Титаренка, сьогодні на дорогах Львівської області працює приблизно 100 снігоприбиральних машин, допомагають і працівники МНС.

Протягом останніх днів постраждали усі географічні частини України. Особливо сильні снігопади спостерігаються в Донецькій, Дніпропетровській, Черкаській та Запорізькій областях. У багатьох регіонах, в тому числі і у Львівщині, було оголошено штормове попередження. Діятиме воно до 31 січня.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*