08.01.2014

Вандали познущались над могилами солдат

Невідомі особи завдали шкоди постаменту, на місці якого свого часу відбулось поховання 32-х радянських солдат, котрі загинули у часу Другої Світової війни. Жахливе явище було зафіксовано у місті Шлиняни, що в Золочівському районі. Випадок стався у ніч з 5 на 6 січня. Вандали своїми діями ліквідували надмогильну споруду. Під час протиправних дій зловмисники знесли голову одній із скульптур, таж сама частина тіла відсутня і у другої фігури, а також у пам’ятника немає однієї руки.

За цим фактом співробітники правоохоронних органів запровадили кримінальну справу. Якщо зловмисники будуть знайдені, то вони сядуть у в’язницю за скоєне мінімум на три роки. Такий термін передбачений законодавством України у статті, де мова йде про знущання над могилами чи іншими місцями захоронення. Об’єкт, котрий зазнав ушкодження, знаходиться у власності Глинянської міської ради. Не дивлячись на свою історичну цінність, він не має статусу пам’ятки архітектури. Згідно з неофіційними даними, він був встановлений орієнтовано у 1953 році.

Правоохоронці доволі часто стикаються з вандалізмом і знущанням над могилами солдат. А ось зовсім нещодавно невідомі облили фарбою пам’ятник Леніну в Одеській області.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*