25.10.2013

Вакансії у ЛКП Львова

У Львові чотири ЛКП залишились без керівників. На таку посаду із оплатою в 3-4 тисячі гривень бажаючих небагато.

У комунальному підприємстві «Нове» за три роки змінилося вже троє директорів. Виконувач обов’язків керівника причини звільнення директора не знає, але каже, що сама б керувати не пішла. На цій посаді дуже багато обов’язків, робота з людьми. Роботи багато, район вже старий. Зараз залишились без керівників ЛКП «Нове», «Граніт», «Айсберг» та «Снопківське».

Перший заступник міського голови Львова Олег Синютка розповідає, що вони звільнили з займаної посади двох керівників ЛКП за недобросовісне виконання своїх посадових обов’язків, в тому числі і за підготовку житлових будинків до зими і за інші речі, які пов’язані з господарською діяльністю. На сьогоднішній момент є декілька вакансій керівників ЛКП. Хочеться бачити на цих посадах добросовісних людей, які вболівають за свою роботу, вболівають за громаду міста, є добрими господарниками і розбираються у фінансово-господарській діяльності.

Немає керівника, тож і ЖЕК працює абияк. На роботу ЛКП «Айсберг», який залишився без голови, люди нарікають. Кажуть, що сміття виносять, але ціни досить високі.

Не вистачає не тільки керівників, а й робочих працівників. В загальному, комунальні підприємства у Львові ще шукають понад 40 двірників, 5 малярів, 6 сажотрусів та 5 покрівельників. Теперішні комунальники змушені працювати вдвоє більше за мізерну зарплату.

В ЛКП без керівника від журналістів навіть головний інженер утікає. Працівники пояснюють – мабуть двірникам допомагає. Залучають двірників із сусідніх дільниць, майстри та головний інженер виходять прибирати, чистити під’їзди, подвір’я, виносять сміття.

А от у ЛКП «Сигнівка» все працює чітко. Тут кажуть, що головне люди, які хочуть і вміють працювати. Тут є двірники, які працюють більше 20-ти років.

adobe creative suite student

А от основна вимога до кандидатів в директори – відсутність досвіду роботи в ЖЕКу та бути хорошим господарем.

zp8497586rq

1 ком.

  1. Микита Жданов

    Як на мене, краще поїхати на заробітки в Польщу, де можна працювати стільки ж, а отримувати значно більше