28.07.2014

В Трускавці завершився дитячий фестиваль

У період з 25 по 27 липня у Трускавці проходив фестиваль, котрий був проведений в рамках телепроекту «Зіркафест. Єдина Країна». Масштабний захід зібрав близько 150 дітей з різних регіонів України. Участь в урочистій церемонії відкриття взяв мер міста. Руслан Козир привітав усіх присутніх представників молодого покоління та побажав їм успіху. На думку посадовця, цей захід є дуже важливим для України, особливо якщо врахувати ситуацію на Сході. Та перед тим, як розпочати офіційну частину фестивалю, усі учасники хвилиною мовчання присвятили пам’ять нашим героям та іноземцям, загиблим у небі над Донбасом.

Аби привернути увагу глядачів до заходу, організатори запросили до Трускавця кільков зірок української естради. Перед місцевою публікою виступали: Віктор Павлік, брати Яремчуки, Наталка Карпа, а також призери міжнародних конкурсів. Загалом захід був різноманітнім, оскільки на сцені талановиті діти демонстрували вокальні і хореографічні таланти, а ще показали свої акт орські здібності.

Варто зазначити, що до участі у фестивалю були допущені дійсно кращі із кращих. На сцені виступали навіть діти із неблагополучних сімей, їх забезпеченням займались представники благодійного фонду «Рідна Оселя». Завдяки такій допомозі малята отримали можливість насолодитись чистим повітрям та корисною водою Трускавця, у якому вони перебували протягом тижня. Також учасники фестивалю побачили визначні місця Львівщини.

Спочатку для конкурсу виділили 9 годин, та насправді він йшов на 3 години більше. Протягом трьох днів на Майдані Незалежності побувало кілька тисяч людей. Протягом вказаного періоду зусиллями глядачів організаторам фесту вдалось зібрати понад 13 тисяч гривень. Ці кошти будуть передані військовим, котрі беруть участь в АТО.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*