29.04.2013

В травні львів’яни зможуть обрати найкращого лева

З початку і до кінця травня цього року галерея-кав’ярня «Штука» запрошує жителів та гостей міста відвідати і переглянути виставку львівських левів. З поміж представлених світлин глядачі зможуть обрати найкращу з них. Наступний етап фотоконкурсу під назвою «Знаки лева» відбудеться у вівторок 30 квітня, о 19:00 повідомили організатори події.

У Львові дуже багато кам’яних левів, і ще більше – друкованих згадок про цих тварин у різних книгах і путівниках міста. Багато львів’ян вже просто не помічає ці символи, для багатьох вони стали невід’ємною частиною життя. Але подоби левів у місті, де живих тварин цього виду зроду-віку не було, — справжня дивина, а тим більше леви з крилами чи двома тулубами. Щоб у травні під одним дахом зібрались екзотичні улюбленці, кав’ярня «Штука» запросила усіх бажаючих позмагатись у фотомайстерності, а також вполювати цікавих екземплярів.

Відповідно, з надісланих для виставки фотознімків, журі обрали 26 найкращих. До складу переможців увійшли: Арт-директор кав’ярні «Штука», Євген Булавін, Андрій Гелей – художник, Катерина Міхаліцина – заступник редактора «Видавництва Старого Лева», мистецтвознавець Тарас Стефанишин. Окрім цього серед учасників виставки-фотоконкурсу буди авторів із різних міст нашої держави. Зокрема із Києва, Буська, Стрия і Миколаїва: Надія Агафонова, Остап Гетьман, Адріана Гаєвська, Ольга Гошко, Лілія Демидюк, Артьом Дакелін, Оксана Кришталева, Віктор Крук, Олена Крушинська, Віктор Крук, Людмила Мігаль, Катерина Москалюк, Олена Пліщенко, Катерина Москалюк, Олена Романюк, Валерій Тесленко, Катерина Солодько, Ольга Тесленко, Анна Чавус та Діна Турук.

З 1 по 31 травня «Штука» запрошує охочих приєднатись та обрати переможця безпосередньо у кав’ярні чи на сторінці «LvivOnline».

Призери — автори найкращих трьох робіт, які отримають найбільше голосів, будуть нагороджені подарунками від «Видавництво Старого Лева» та подарунки від кав’ярні-організатора дійства (смачна вечеря на двох).

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*