26.12.2013

В новорічні свята на львівських кордонах будуть затори

Традиційно напередодні Нового Року на українсько-польському прикордонному пункті очікуватиметься велике навантаження автомобілів різних габаритів. До такого висновку військовослужбовці дійшли на основі досвіду останніх років. Згідно з очікуваннями, посилений потік спостерігатиметься у період з 2 по 6 січня. На початку поточного року на кордоні спостерігались наступні відхилення від середніх показників: — 24% людей, 43% автобусів та 34% транспортних засобів.

Як показує досвід, особливо навантаженими стають пункти пропуску на виїзді з України. Як правило, наші земляки їдуть відзначати до Польщі новорічні свята, і кількість таких відпочивальників з кожним роком зростає. Тому, в автобусах частіше всього пересуваються організовані туристичні групи, більшість з них їде до гірськолижних курортів. Збільшення чисельності транспортних засобів спостерігається на всіх пунктах пропуску Львівщини. На сьогоднішній день великих черг не спостерігається, але ця тенденція різко зміниться напередодні Нового Року.

За словами Ігоря Каламуняка, котрий займає посаду заступника керівника відділу організації митного контролю Львівської митниці Міндоходів, минулого року більша частина заторів спостерігалась на пункті «Краківець-Корчова». В даному випадку зіграв свою роль людський фактор. Чимало туристів дізнались в інтернеті, що саме в цьому місті краще всього перетинати кордон. З метою зниження рівня завантаженості військовослужбовці попрохали людей переміститись до іншого пункту, чимало громадян прислухались до цієї поради.

Цього разу митники відкриють додаткові смуги, аби уникнути великих заторів. Окрім того, відбудеться посилення наряду, таким чином можна буде пришвидшити процес перевірки документів та вантажу. Кількість службовців буде постійно змінюватись залежно від навантаження на кордоні.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*